Birikim Petrol
 

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Birikim Petrol  1994 yılında, İstanbul ili, Bayrampaşa ilçesinde akaryakıt istasyonu olarak faaliyetine başlamıştır.

Akaryakıt istasyonumuzun faaliyete geçmesiyle birlikte BP Shop marketimiz de hizmete açılmıştır. 7/24 açık olan BP Shop marketimiz; yiyecekten içeceğe, motor yağından oto aksesuarına, oyuncaktan kişisel bakıma geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir. Market içerisinde bulunan WC’ lerimiz, hijyen kuralları ve Temiz Tuvalet prensibiyle 7/24 hizmettinizdedir.

Her zaman yenilikçi ve büyüme odaklı olan şirketimizin bünyesine 2012 yılında  Burger King Restoranı ve Bosch Car Servisi de dahil olmuştur.

Güler yüzlü, deneyimli ve eğitimli teknik personelimizle Birikim Petrol Bosch Car Servisimiz her geçen gün teknolojik olarak büyümektedir.

2013 yılında firmamız bünyesine katılan Her Türlü Yedek Parça e-ticaret platformumuz bugün geniş ürün yelpazesi ve kaliteli ürünleriyle müşterilerimiz tarafından güvenle alışveriş yapılan bir platform haline gelmiştir.

Akaryakıt, otomotiv, gıda, yedek parça ve e- ticaret sektörlerinde faaliyetini sürdürmekte olan Birikim Petrol  müşteri odaklı yapısı, deneyimli personeli ve yenilikçi vizyonuyla faaliyet alanlarında liderliğini sürdürmeyi hedeflemektedir.